Bamboo®

Vulsini® bambusa soma

Vulsini® bambusa soma ir pirmā priekš karsto bambusa masāžas. Tā ir domāta priekš speciāli izstrādātām bambusa nūjām , kas tiek izmantotas priekš karsto bambusa masāžas. Vulsini bambusa soma apkopo sevī pietiekami daudz vietas bambusa nūjām , lai veiktu pilna  ķermeņa masāžu pietam paliekot vieglai un pārnēsājamai jebkurā vietā lai kur Jūs arī neatrastos.

Vulsini® bambusa kāti

Dabīgie bambusa kāti sapresēti zem tvaika izveido noteiktas formas masāžas kātus, lai varētu veikt ideālu masāžu. Komplekts sastāv no 12 dažāda izmēra bambusa kātiem ar kuriem var veikt pilna ķermeņa masāžu lai Jūsu klienti gūtu patiesu relaksācijas sajūtu. Ar karsto bambusa masāžas kātiem var veikt kā dziļu tā arī relaksējošo masāžu.Līdzīgi kā karsto akmeņu masāžā bambusa masāžas kāti ir kā jūsu rokas pagarinājums un aizsargā masieru īkšķus un plaukstas. Bambus ir ne tikai neticami spēcīgs tas ir arī videi draudzīgs. Kā viens no visstraujāk augošajiem augiem uz zemes, bambus ir viens no ātri atjaunojamiem resursiem.

Vulsini® soma priekš bambusa masāžas

Jaunā Vulsini soma ir veidota tā, lai tā sildītu bambusa kātus un ir ideāla priekš silto bambusa masāžas.

Vulsini somā ietilpst pietiekami bambusa kātu pilna ķermeņa masāžai, pietam paliekot vieglai un pārnēsājamai jebkurā vietā, lai kur Jūs arī neatrastos. Vulsini soma iekļauj sevī speciālu maisu, kurā ievietot bambusa kātus masāžas laikā, jo tie ir eļļaini. Šis mais ir viegli mazgājams.

Komplektā ir arī iekļauts termometrs, kas ievietojas iekšā somā lai Jūs vienmēr zinātu bambusa kātu temperatūru. Vulsini sasildāmo bambusa somu var uzsildīt arī automašīnā, izmantojot ligzdu priekš elektroierīču uzlādēšanas. 

Vulsini bambusu novāc Dienvidaustrumu Āzijā, sapresējot zem tvaika izveido noteiktas formas masāžas nūjas, lai varētu veikt ideālu masāžu.Komplekts sastāv no 12 dažāda izmēra bambusa kātiem ar kuriem var veikt pilna ķermeņa masāžu lai Jūsu kienti gūtu patiesu relaksācijas sajūtu.

Ar karsto bambusa masāžas kātiem var veikt kā dziļu tā arī relaksējošo masāžu.

Līdzīgi kā karsto akmeņu masāžā bambusa masāžas nūjas ir kā jūsu rokās pagarinājums un aizsargā masieru īkšķus un plaukstas. 

Bambus ir ne tikai neticami spēcīgs tas ir arī videi draudzīgs. Kā viens no visstraujāk augošajiem augiem uz Zemes, bambus ir viens no ātri atjaunojamiem resursiem.

Lapusē:
Kārtot pēc:

Apmācības kursi - Karsto bambusu masāža, Vulsini® Bamboo

What's the Warm Bamboo Massage course about? 1 Day Warm Bamboo Massage Course Prerequisite:  ..

150.00€ Bez PVN: 123.97€

Bambusa masāžas kāti 12 gb

Bambusa kātiDabīgie bambusa kāti sapresējot zem tvaika izveido noteiktas formas masāžas kātus, lai v..

114.00€ Bez PVN: 94.21€

Vulsini® Bambusa masāžas soma ar 12 masāžas bambusa kātiem

Vulsini® Bambusa soma ir veidota tā, lai tā sildītu bambusa kātus un ir ideāla priekš silto bambusa ..

336.00€ Bez PVN: 277.69€

Vulsini® Bambusa soma

Vulsini® Bambusa soma ir veidota tā, lai tā sildītu bambusa kātus un ir ideāla priekš silto bambusa ..

240.00€ Bez PVN: 198.35€

Vulsini® Warm Bamboo - Silto bambusu masāža, video apmācība video uz DVD

Video apmācība video uz DVDApmācības tēma: Silto bambusu masāža Vulsini® BambooIlgums: DVD 60 m..

39.90€ Bez PVN: 32.98€