Jautajumi un atbildes

Jautajumi un atbildes

Kas ietilpst vienas procedūras komplektā?

Vienas procedūras komplekts sastāv no:

  • Divi PerfectSense Parafīna cimdi vai zeķes
  • Viens Sildītājs 
  • Viens AromaVapor aktivātora šķīdums pēc Jūsu izvēlētā aromāta (Lavanda, uzmundrinošs vai neitrāls)

Q: How many treatments come in one case?

Each case of Hand Treatments includes 36 treatments.
Each case of Feet Treatments includes 36 treatments.
Combination cases or half cases are not available.

Kā parafīns kūst?

Parafīns nāk komplektā jav ar cimdu, (cimdā jav ir parafīns). Pēc tam, kad Jūs novietojat cimdiņu/zeķi iekšā PerfectSense karsēšanas kamerā, parafīns saskaras ar uzsildāmo maisiņu. Kad maisiņš tiek aktivizēts ar AromaVapor aktivatora šķidrumu, tas sasilst. Tas viss ir dabīgs un netoksisks process. Kausējuma temperatūra parafīnam ir 122˚, tiklīdz ir sasniegta temperatūra, tas pārvēršas šķidrā parafīnā un tek lejup pa cimdu vai zābaciņu. Uzkaršanas process ir dabīgs, tā ir minerālūdens reakcija ar pārtikas vielas minerāliem un sāls šķīdumu. Tas ir netoksisks un drošs, un pēc izlietošanas var izmest parastajos atkritumos. 

Kas ir sildītāja maisiņš?

Sildītāja maisiņš satur dabīgas minerālvielas. Kad AromaVapor aktivātora šķidrums tiek ieliets sildītāja maisiņā, pašuzsildāmā tehnoloģija ir aktivizēta. Nenoņemiet sildelementus no plastmasas maisiņa. AromaVapor aktivātora šķidrums ir jālej vienmērīgi sildītāja maisiņā, lai nodrošinātu pareizu kušanu. Kad ielejiet AromaVapor šķīduma sildītāja maisiņā, pārliecinieties ka tas vienmērīgi ir ieliets maisiņā, lai piesātinātu visu sildītāja maisiņu.

Service FAQs

Cik ilgi var ilgt procedūra?

PerfectSense® Parafīna ārstēšanas procedūrās parasti atstājam rokas vai kājas parafīnā uz 8-10 minūtēm. Ja to lieto kopā ar frotē ārstēšana vai siltu dvieli, ārstēšanas procedūru var atstāt uz 15 + minūtes. Atstājot cimdus vai zābaciņus garākām ārstēšanas procedūrām (uz 30 minūtēm un vairāk) nekādi nekaitēs jūsu klientiem. Ar uzsildīto dūraiņu vai elektrisko dūraiņu lietošanu var pagarināt procedūras ilgumu un tos var droši izmantot ar parafīna cimdiem. Izmantojot elektriskos dūraiņus, 5-10 minūtes pirms parafīna noņemšanas izslēdziet tos, lai parafīns uzspētu atdzist.

Kad parafīns ir gatavs lietošanai?

Kad ir aktivizēta PerfectSense® Parafīna ārstēšanas procedūra, AromaVapor pēc aktivācijas izgaisos, tas ilgst apmēram 8 minūtes. Kad Aroma Vapor gandrīz būs beidzies, jūsu parafīns ir gatavs! Parafīns būs pilnībā izkusis 6-8 minūšu laikā.

Tehniskie fakti

Q: The system is not heating at all. What is wrong?

a: Make sure you do not remove any items from the Heater Pouch. The Heater Pouch is the white plastic bag that the heating element is contained in. The Heater Pad goes in the center-heating stand. Pour entire contents of AromaVapor Solution into Heater Pad.  If you continue to experience any issues, contact our customer service department.

Sistēma neuzsildās vispār. Kas ir nepareizi?

Pārliecinieties, ka nekas nav izņemt no sildītāja spilventiņa. Sildītāja spilventiņš ir balts plastmasas maisiņš, kurš ietver sildelementu. Sildītāja maisiņš ievietojas pa vidu starp spilventiņiem. Ielejiet visu AromaVapor satura šķīdumu sildītāja maisiņā. Ja jūs joprojām rodas jebkādas problēmas, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu.

Parafīns nekūst pilnībā. Vai tas vēl ir normāli?

Ja jums ir nedaudz parafīna, kas nav pilnībā izkusis pēc 6-8 minūtēm, jums ir vairākas iespējas. Ja ir ievērojams parafīna daudzums neizkusis, ļaujiet parafīnam palikt kamerā vēl 1-2 minūtes. Ja tā ir pirmā ārstēšanas procedūra, vai ja PerfectSense kamera ir bijusi aukstā vidē, parafīns var uzsildīties dažas minūtes ilgāk nekā normāli lai izkūstu pilnībā. Ja ir neliels daudzums parafīna kas nav izkusis, jūs varat saspiest neizkusušo parafīnu caur perforāciju un sajaukt ar jau izkausēto parafīnu, vai izmantot  to kā ir. Katrā parafīna cimdā / zābakā ir pietiekams daudzums parafīna, tā ka pie pareizas lietošanas tas izkusīs.

Parafīna iepakojums ir grumbuļaina? Vai tas ietekmēs parafīna kušanu? Ja tā, ko man darīt?

Jā, grumbas uz iepakojuma var ietekmēt parafīna kušanu. Grumbas dažkārt rodas kuģniecības procesā, tā kā parafīns ir pakļauts karstumam, jo īpaši vasaras mēnešos. Ja grumbas ir ļoti ievērojamas vienkārši pavelciet cimdiņu un izlīdziniet to.

Parafīns bloks ir izliekts un nav plakans. Vai tas ietekmēs parafīna kušanu? Ja tā, ko man darīt?

Piegādes procesā parafīns dažkārt pakļaujas karstumam (īpaši vasaras mēnešos). Ja jūsu parafīna bloki izskatās izliekti, vienkārši novietojiet tos uz cietas virsmas un izmantot plaukstu saplaciniet tos.

Q: The paraffin never melted completely.  How can I ensure 100% melt with my next treatment?

a: If your last treatment did not melt fully, there are few things to check with your gloves/slippers. Is the plastic wrinkled where the paraffin block is located? If so, pull the plastic away from the paraffin to smooth out any wrinkles. Also, make sure that the paraffin block is laying against the bottom of the pocket. Lastly, make sure that the paraffin block is flat and not curved. If curved, simply lay the treatment on a hard surface and use the palm of your hand to flatten the paraffin block.

Q: Why did my paraffin not melt evenly?

a: When pouring the AromaVapor Solution into the Heater Pouch, be sure to evenly pour the solution over the pouch to saturate entire Heater Pad.  (Do not dump AromaVapor in one spot of Heater Pouch, as this may create uneven melting.)

Q: If I open the chamber while the AromaVapor is going, does the heating process stop?

a: If the PerfectSense® Heating Chamber is opened while the AromaVapor is still in process, the heating process will not be interrupted. If the paraffin is completely melted, you may remove the gloves being cautious of the escaping AromaVapor. If the paraffin has not completely melted, just close the Heating Chamber, making sure the top of the Heater Pouch is still routed outside the top of the Chamber.

Q: My customer says the paraffin is too warm. What can I do?

a: The beauty behind having the treatment in a self-contained glove is that you are able to customize to each individual client. Even in its most molten state, it cannot burn your client. However, a good idea is always to pat out the liquid paraffin promptly after removing it from the Heating Chamber. Pat out liquid paraffin for about 15-30 seconds until it turns a milky gel, and your paraffin will be ideal for most anyone.

Q: There is a slight gap when I close my chamber. Is it broken?

a: No, not at all. If the magnet clasps securely together and the paraffin treatment melts, then the chamber is working properly. A normal space is between 1/8” – 1/4”.

Q: My Heating Chamber does not stay closed.  What can I do?

a: If your Heating Chamber is not staying closed, the screws adhering the magnets may be too tight, keeping the two magnets from touching.  Simply try loosening the screws on the magnetic mechanism, allowing the magnets to come forward a bit.

Lapusē:
Kārtot pēc:

PerfectSense® Paraffin

Perfectsense paraffin radīja jaunu standartu parafīna ārstēšanas metodēm, kas apvieno sevī kompaktu ..

240.00€ Bez PVN: 198.35€

PerfectSense® Paraffin sākuma komlekts

PerfectSense® Paraffin sākuma komlekts sastāv no: 1 Perfect Sense karsēšanas kamera (balta vai ..

298.00€ Bez PVN: 246.28€

Zeķes PerfectSense® Paraffin - kokvilnas, 1 pāris

Zeķes PerfectSense® Paraffin -  kokvilnas, 1 pāris..

17.50€ Bez PVN: 14.46€

Сimdi PerfectSense® Paraffin - kokvilnas, 1 pāris

Сimdi PerfectSense® Paraffin -  kokvilnas, 1 pāris..

17.50€ Bez PVN: 14.46€