PerfectSense® Paraffin

PerfectSense® Paraffin atsvaidzinošu aromterapiju un spēcīgas ādas atjaunošanas formulas, kas ir paredzētas, lai risinātu daudzas ādas kopšanas vajadzības un problēmas.

PerfectSense® Paraffin ir revolucionārs produkts, kas efektīvi novērš visus būtiskos trūkumus pašreizējā parafīna piegādes sistēmā, tostarp: nepieciešamība elektrībā, garie elektrības vadi, ilgstošas kausējuma reizes, liela vaska(parafīna) daudzuma, gari dzesēšanas periodi pirms vannu tīrīšanas, vaska pilēšana un noplūdes, ādas apdegumus, pārkarsēts vasks, netīru traipu kasīšana lai noņemtu vasku no ādas, un bakteriālo infekciju risks no antisanitārām kopējām vannām.

PerfectSense® Paraffin ir pieejami ekskluzīvi maisījumi ārstēšanai, lai palīdzētu uzturēt optimālu ādas veselību, veicot ādas regulāru mitrināšanu, barošanu un aizsardzību.

PerfectSense® Parafīna procedūras ir pieejamas ar ekskluzīvu maisījumu, kas palīdz uzturēt optimālu ādas veselību, veicot regulāru mitrināšanu, ādas barošanu un aizsardzību. 

Uztura maisījums + Šveices ābolu cilmes šūnu maisījums.

Uztura maisījums + apvieno mitrinošas sastāvdaļas sākotnējā uztura maisījumu ar spēcīgiem "anti age" sastāvdaļu antioksidantu maisījumiem. Apvērsums parafīna nozarē ir Šveices ābolu cilmes šūnu sastāvdaļu pievienošana, kas efektīvi cīnās ar vecuma samazināšanu. Uztura maisījums + ir parafīna komplekss, kas palīdz uzturēt optimālu ādas veselību, veicot regulāru mitrināšanu, barošanu un aizsardzību. 

Uztura maisījums + ir ļoti labvēlīgs ādai un sniedz tonizējošu efektu. Šī koncentrēta formula ir bagātināta ar kvalitatīvām ingredientu sastāvdaļām, kas sniedz neatkārtojmus rezultātus.

Lapusē:
Kārtot pēc:

PerfectSense® Paraffin

Perfectsense paraffin radīja jaunu standartu parafīna ārstēšanas metodēm, kas apvieno sevī kompaktu ..

240.00€ Bez PVN: 198.35€

PerfectSense® Paraffin sākuma komlekts

PerfectSense® Paraffin sākuma komlekts sastāv no: 1 Perfect Sense karsēšanas kamera (balta vai ..

298.00€ Bez PVN: 246.28€

Zeķes PerfectSense® Paraffin - kokvilnas, 1 pāris

Zeķes PerfectSense® Paraffin -  kokvilnas, 1 pāris..

17.50€ Bez PVN: 14.46€

Сimdi PerfectSense® Paraffin - kokvilnas, 1 pāris

Сimdi PerfectSense® Paraffin -  kokvilnas, 1 pāris..

17.50€ Bez PVN: 14.46€